Kovo 10 d. 14 val. Seimo rūmų Jungiamojoje galerijoje įvyko Rasos Andrikienės tapybos darbų parodos pristatymas. Parodos atidaryme dalyvavo: Lietuvos Respublikos Seimo narė ir šios parodos globėja Orinta Leiputė, Lietuvos Respublikos Seimo narė Raminta Popovienė, Ministro pirmininko patarėja Auksė Kontrimienė bei kiti svečiai.
Seime dailininkė pristato parodą „Moters šviesa“. Menininkės teigimu, „moters akių šviesoje auga vaikai ir gėlės. Su moters šiluma namai tampa namais , tačiau moteris yra kur kas daugiau nei šilumos ir šviesos nešėja. Ir ji turi šešėlį, kuris gali užgožti kitus, kuriame galbūt šalta ir nejauku, bet trauktis nėra kur. Kartais tereikia vienos sekundės, kad iš šviesos patektum į šešėlį ir atvirkščiai.“
Rasa Andrikienė baigė pradinių klasių ir dailės edukologijos bakalauro studijas Šiaulių universitete, Kauno technologijos universitete įgijo švietimo vadybos magistro laipsnį, o vėliau baigė psichoterapijos studijas Kauno Geštalto studijų centre ir pradėjo dirbti kaip meno terapeutė. Šiuo metu menininkė yra pasinėrusi į tapybą ant šilko. R. Andrikienė yra surengusi autorinių parodų Lietuvoje ir Danijoje, taip pat dalyvavo bendrose tarptautinėse parodose su kitais menininkais.

Daugiau nuotraukų rasite čia.