Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykloje - daugiafunkciniame centre  vyko respublikinis konkursas "Pilietiškumo pamokos: tarpukario Lietuvos asmenybės". Susirinkusiuosius sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narė Orinta Leiputė, Kauno miesto mero patarėja švietimo klausimais dr. Virginija Rupainienė, Lietuvos sąjūdžio Kauno tarybos bei Kovo 11-osios g. bendrijos pirmininkas dr. Raimundas  Kaminskas.
Konkurse dalyvavo net 17 komandų iš visos Lietuvos. Konkurso dalyviams, pasitelkiant išmaniąsias technologija, buvo užduodami klausimai. Komandos planšetiniuose kompiuteriuose matydamos klausimą turėdavo į jį atsakyti  tiksliai  ir greitai.
Nuo 2014 m. Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykloje -daugiafunkciniame centre  įrengta pirmoji Lietuvoje „Microsoft“ ir „Prestigio“ išmanioji klasė. Joje dalį knygų pakeitė  planšetiniai kompiuteriai, o kreiduotą lentą – išmanioji, lietimui jautri lenta. Taip moksleiviai skatinami domėtis tiksliaisiais mokslais, o mokytojai – tobulinti mokymo procesą, panaudojant naujausias technologijas.

Daugiau nuotraukų rasite čia.