Spausdinti
Kategorija: Naujienos
Peržiūros: 1374

Artėjančios bene gražiausios metų šventės kupinos ne tik stebuklų laukimo, bet ir siekių skleisti gėrį, dalintis. Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos ir Europos Parlamento nariai tęsia jau ne pirmus metus puoselėjamą tradiciją – rengia kalėdinę Gerumo akciją „Šilumos ir ramybės visiems!“.
Gruodžio 21 d. vardinę vienkartinę stipendiją Seimo narė Orinta Leiputė įteikė Vilmantei Lučinskaitei, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, viešbučių ir viešojo maitinimo skyriaus mokinei. Mergina užaugo 4-ių vaikų šeimoje: turi du brolius, kurių vienas - VDU studentas, o kitas – tik vienerių metukų, bei trejų metų sesutę. Vilmantė yra dvyliktokė ir siekia įsigyti konditerės specialybę. Pagal ERAZMUS projektą buvo išvykus į Latvijos Rygos turizmo ir kūrybinių industrijų profesinę mokyklą, kur tobulino savo profesinio mokymo kompetencijas ,, Šokolado panaudojimo galimybės konditerijos pramonėje" . Mokinės I kurso vidurkis 8,7.

Kasmetinė Gerumo akcija – tai dar viena galimybė padėti gabiems, talentingiems moksleiviams ar studentams, paskatinti, motyvuoti juos ir pasidžiaugti, jog Lietuvoje tiek daug kūrybingų, išmintingų ir darbščių jaunų žmonių. Siekdami paremti ir paskatinti ypač gerai besimokančius moksleivius (studentus) iš gausių šeimų, socialdemokratai įteikė 150-ies eurų vienkartines kalėdines stipendijas penkiasdešimčiai studentų iš skirtingų Lietuvos regionų. Kasmet organizuojamos akcijos tikslas – finansiškai paremti talentingus studentus ir paskatinti juos siekti dar aukštesnių rezultatų, ugdyti jų pilietiškumą, kūrybiškumą.
Socialdemokratai visiems linki šilumos ir ramybės ateinančiais, 2016-aisiais metais.

myFlickr