Asociacijos „Eigulių Aukuras“ pirmininkas Ramūnas Parachomikas džiaugėsi matydamas Eigulių mikrorajono gyventojus gausiai susirinkusius, gruodžio 11d. vakarą į jau tradicija tampančią, asociacijos organizuojamą „Eglutės įžiebimo“ šventę. R. Parachomikas sveikino visus su artėjančiomis šventėms, linkėjo bendruomeniškumo, kuris reiškia bendravimą ir bendradarbiavimą. „Kiekvienas esame visuomenės dalis ir kiekvienas esame už ją atsakingas. Mūsų bendruomenės veikla pagrįsta bendra pramoga, linkiu jog tai peraugtų į gražius bendrus nuveiktus darbus“ – sakė asociacijos „Eigulių Aukuras“ pirmininkas.
Lietuvos Respublikos Seimo narė ir bendruomenės narė Orinta Leiputė sveikindama su šventėmis linkėjo gražios kaimynystės, kiekvienam siekti tarpusavio supratimo, susikalbėjimo, draugiškų ir malonių santykių, džiaugsmą ir pilnatvę teikiančio bendravimo.
Netrukus visiems kartu suskaičiavus iki dešimties buvo įžiebta bendruomenės žaliaskarė, kuri ne tik visus užkrėtė šventine nuotaika, bet ir priviliojo Kalėdų Kauką. Šventei įsibėgėjus bendruomenę aplankė ir pats Kalėdų Senis, kuriuo džiaugėsi ne tik mažieji, bet ir juos į šventę atvedę suaugusieji bendruomenės nariai. Šildė ne tik karšta arbata, bet ir gera nuotaika, šokiai, nuotaikingos Kalėdų Senio dainos ir žaidimai. Susirinkusieji buvo vaišinami saldumynais, išdalinta daugybė mezgimo žurnalų, eglutės šakų, kurias bendruomenės nariai parsinešė pasipuošti šventėms.


Šventės metu veikė Kalėdinis paštas. Bendruomenės nariai parašytus laiškus sumetė į laiškams skirtą dėžę. Visi laiškai atiduoti Kalėdų Seniui, kuris gali įgyvendinti visas svajones. Džiugu, kad ne tik vaikai, bet ir suaugusieji rašo laiškus Kalėdų Seniui ir dar vis moka svajoti! Kaip žinia, svajonės tikrai pildosi, reikia tik labai norėti ir to siekti!
Papuoštai žaliaskarei spindint, šypsenų jūroje aidėjo šventinis fejerverkas. Asociacijos pirmininakas dėkojo kiekvienam atėjusiam į šią šventę. Taip pat tiems, kurie padėjo ją surengti. Kauno miesto savivaldybei, Karmėlavos miškų urėdijai už nuostabią eglutę, kurią pas mus atvežė A&G taksi. UAB „Norfos mažmena“, kurie padėjo suruošti vaišes. Didelis ačiū draugams, kurie visada nuoširdžiai ištiesia pagalbos ranką – tai Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklai ir jos direktorei Rasai Šerpytienei, Pilėnų pagrindinei mokyklai ir jos direktoriaus pavaduotojai Birutei Koreivienei. Už puikų šventinį fejerverką padėkota UAB „Polonezas“, šventes ir veiklą aprašančiam patriotiniui portalui Lietuvė (www.lietuvė.lt), žurnalui „Mezginių pasaulis“ už daugybę mezginių žurnalų.

myFlickr