https://lh3.googleusercontent.com/-0fYGp_AwyUc/UPks3GYFsHI/AAAAAAAABYU/abxmVTrl13g/s576/LSDP_vakaras_060.jpgKauno miesto socialdemokratai sausio 11 dieną (penktadienį) gausiai susirinko į tradicinę TRIJŲ KARALIŲ šventę.

Šventėje dalyvavo apie 400 Kauno miesto skyriaus bičiulių. Tradicinę socialdemokratų TRIJŲ KARALIŲ šventę aplankė ir Kauno miesto savivaldybės meras Andrius Kupčinskas su žmona Jurgita, Tėvynės sąjungos frakcijos seniūnas Vygantas Gudėnas su žmona Marija, visuomeninio judėjimo ,,Vieningas Kaunas" lyderiai Visvaldas Matijošaitis ir Irena Matijošaitienė, partijos ,,Tvarka ir teisingumas" atstovė Aušra Ručienė, partijos ,,Liberalų ir centro sąjungos" lyderis Arvydas Garbaravičius, Jungtinės socialdemokratų ir partijos „TAIP" frakcijos narys Židrūnas Garšva.

Šventės metu partijos bičiuliams padėkas už socialdemokratinės bendruomenės telkimą rinkimų kampanijos į Lietuvos Respublikos Seimą metu ir aktyvų dalyvavimą Kauno miesto skyriaus veikloje įteikė Lietuvos Respublikos Ūkio ministrė Birutė Vėsaitė, ir Europos Parlamento narys Zigmantas Balčytis, bei Seimo narė ir skyriaus pirmininkė Orinta Leiputė. Susirinkusiuosius taip pat sveikino LSDP centrinio rinkimų štabo vadovas, Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir Seimo narys Antanas Nesteckis.

Garbingų svečių linkėjimai, išradingas vakaro scenarijus ir linksmybės neleido nuobodžiauti, sustiprino bendrystės ir nuoširdumo jausmą.

Daugiau nuotraukų...